Body Slimmer - Анти-целулит масажер

860 денари

1190 денари

- Го затегнува вашиот струк и половината
- Помага при намалување на целулитот
- Ја враќа цврстината и мазноста на кожата 
- Погоден за вашите нозе, раце, бутовите, колковите и задникот

Работи на напон од: 220-250V/60Hz
Моќност: 4.5-4.8W

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари