Боди за оформување на вашиот струк

450 денари

640 денари

- Комфорен и мек појас кој служи за оформување на вашиот струк
- Погоден за сите ваши активности. Можете да го носите преку целиот ден
- Лесен за ставање. Со специјален материјал кој дозволува кожата да дише
- Не пречи на вашата облека. Можете да го носите на секакви алишта
- Достапен во повеќе големини
- Материјал: 90% полиестер, 10% спандекс

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари