Bluetooth слушалки beatsstudio

890 денари

1250 денари

- Компатибилни со универзални Bluetooth уреди како Apple iPhone, Samsung Galaxy, iPad, Tablet, PC и многу повеќе уреди
- Безжични Stereo Bluetooth Слушалки со ниска потрошувачка на енергира и чист Stereo звук
- Вграден микрофон кој обезбедува чист говор
- Преклопни, меки перничиња. Мала тежина и лесни за користење
- Уникатен висококвалитетен звук со вграден бас

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари