beats by dr.dre слушалки

290 денари

530 денари

- Супер квалитетни слушалки дизајнирани да го откријат целосниот звук на денешната дигитална музика
- Напредниот full-power дизајн на звучници е создаден за прецизно да ги репродуцира чистите и природни вокали, со длабок и моќен бас без дисторзија, поврзани со Monster кабел со висок перформанс
- Достапни во 3 бои: црна, бела и сина

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари