1080p Full HD Wi-Fi Action камера

2590 денари

2990 денари

Спецификации:

- 1080p H.264 + Водоотпорност
- Video: 1080 пиксели 30fps (H.264)
- Леќи со супер широк агол: 170°
- Водоотпорност: До 30m
- Wi-Fi: 802.11 b/g/n
- 2-инчи LCD
- Мулти-јазичност
- Меморија: Micro SDHC картичка (не е вклучена во пакетот)
- Батерија: 900mAh (1.5 часови)
- Влез/Излез: Micro USB / HDMI
- Димензии: (должина*ширина*висина) 59.3*24.6*41.1mm

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари