Лед сијалица E27 против комарци 

550 денари

700 денари


Нарачајте на 072 255 900 или во инбокс

-Свети и истовремено ги превлекува и ги убива комарците
-Моќ 15W
-6500K ладно бела боја на светлина
-360 степени светло (одлична за соба до 20м2)
-20 000 часа животен век

Вршиме достава до дома до сите градови и села во Р.Македонија +100 ден

Цена 550 ден