Електрична четка за исправање на коса

730 денари

1990 денари

Ограничени количини !!!
Цена - 730 денари
Цена за две четки - 1190 денари

Едноставно ја исправа вашата коса за 2 минути додека ја чешлате.Комбинација од керамичка плочка на струја и четка за чешлање перфектна за секоја коса и должина.Го постигнувате истиот резултат исто како да сте биле во фризерски салон.
-Ја загрева турмолината до 230 степени целзиусови и ја исправа вашата коса
-100% Керамичка турмолина 
-LCD екран што ќе ви ги покаже сите податоци

Вршиме достава до ваша адреса до сите села и градови во Р.Македонија +129 денари
Нарачки во инбокс на фејсбук на page gadget.mk или на 072 255 900