Микропрецизен LED тример

490 денари

990 денари

Новиот микропрезизен лед тример е дизајниран за да се користи на лицето,под пазувите и под боксериците.

Со вградено германско сечило од нерѓосувачки челик
Работи брзо и прецизно со електрични сечила кои не допираат на кожата,така да нема потреба да се плашите од исеченици додека го користите.Благодарение на двата додатоци ќе го постигнете посакуваниот изглед и дизајн.
Користете го само на сува кожа.
Работи на ААА батерија (имате вклучено во пакетот)

Нарачки и повеќе информации на фејсбук во инбокс или на 072 255 900

Вршиме достава до сите градови и села до домашна адреса +129 денари