Sonic Groom - депилатор за мажи

1140 денари

1990 денари

Sonic groom депилаторот е инстантен,без болка,удобен депилатор кој е дизајниран само за мажи.
Лесен и безжичен,идеален за лицето и за непосакуваните влакна.
Идеален за брадата на лицето,под боксериците,за рацете и под пазувите,за нозете итн.
Тој содржи германско микроосцилирачко сечило кое нежно ги остранува влакненцата без болка и иритација.
Има вградено Лед светло за да не пропуштите ниту едно влакно.
Безбеден - работи на допир на сечилото,создаден за секаков вид на кожа.
Вградена Lithium батерија се полни со USB кабел
Доаѓа со сите додатоци како на сликите.

1 Година гаранција

Вршиме достава до дома до сите градови и села во Р.Македонија +129 денари
Нарачки и повеќе информации на 072 255 900 или на фејсбук во инбокс