Finishing touch Yes - депилатор

1230 денари

1990 денари

Finishing touch Yes е инстантен,без болка,удобен депилатор кој е дизајниран само за жени.
Лесен и безжичен,идеален за лицето и за непосакуваните влакна.
Идеален за влакна на лицето,под бикините,за рацете и под пазувите,за нозете итн.
Тој содржи микроосцилирачко сечило кое нежно ги остранува влакненцата без болка и иритација.
Има вградено Лед светло за да не пропуштите ниту едно влакно.
Безбеден - работи на допир на сечилото,создаден за секаков вид на кожа.
Вградена Lithium батерија се полни со USB кабел
Доаѓа со сите додатоци како на сликите.

1 Година гаранција

Вршиме достава до дома до сите градови и села во Р.Македонија +129 денари
Нарачки и повеќе информации на 072 255 900 или на фејсбук во инбокс