MP3 Радио Bluetooth USB SD

2250 денари

3490 денари

НОВ Аудио плеер за автомобил DEH - 612, USB, SD, 4x50W, далечинско + BLUETOOTH

-OEM помагало понудено за нашиот пазар најчесто со трговската марка Pioneer
-вграден микрофон,handsfree компатибилно за секој телефон (се поврзува со блутут),повикување и одговарање на повици на копчината на радиото или на далечинското
-стандардна големина за автомобил со касетофон или цд плеер
-FM Radio,MP3,USB,SD Card,Bluetooth,Aux(за поврзување слушалки или звучници)
-LCD Display,часовник,еквалајзер
-Фрекфенција (87.5MHz-108MHz) + автоматско бирање
-Далечинско
-1 година гаранција

Нарачки на 072 255 900 или на фејсбук во инбокс во порака на нашата страница gadget.mk
Вршиме достава до дома низ цела Македонија +129 денари