Miss belt - изгледајте повитки за 2 броја

590 денари

1080 денари

Miss belt појас за затегнување и слабеење.

Тенка и витка става за неколку секунди.
Одговара на жени кои носат број M,L и XL
Овој појас ке ви овозможи да изгледате послаби за неколку конфекциски броја.
Може да се користи под облека, при вежбање , трчање 
Исто така му помага и на вашиот рбет и го држи исправен.

Вршиме достава до сите градови и села до домашна адреса во Р.Македонија +129 денари
Нарачки во инбокс на фејсбук или на 072 255 900