SVVeet sensitive precison

720 денари

1440 денари

Новиот SVVeet sensitive precison е дизајниран за да се користи на лицето,под пазувите и под бикините.

Работи брзо и прецизно со електрични сечила кои не допираат на кожата,така да нема потреба да се плашите од исеченици додека го користите.Благодарение на двата додатоци ќе го постигнете посакуваниот изглед и дизајн.
Користете го само на сува кожа.

Нарачки и повеќе информации на фејсбук во инбокс или на 072 255 900

Вршиме достава до сите градови и села до домашна адреса +129 денари