Naked 3 професионален сет четки за шминкање

760 денари

1420 денари

Naked 3 професионален сет четки за шминка

-Урбан производ Naked 3 сет од за професионална шминка
-Се состои од 12 четки за секаква употреба
-Дрвени со синтетички влакна,нежни за вашето лице
-Соодветна мала паковка за да може да ги носите и во вашата чанта

Нарачки на фејсбук во инбокс или на 072 255 900

Вршиме достава до дома до сите градови и се села +129 денари