Velvet Smooth нега за вашите нозе

760 денари

1260 денари

Velvet Smooth нега за пета со дијамантски кристали.
Електрично апаратче за супер мазни нозе од број.1 америчкиот производител Scholl.
За неколку секунди вашите пети ќе бидат помеки и понежни од бебе.
Лесно за употреба само поминете со него врз вашите пети и мртвата кожа ќе исчезне.
Во 2 бои - сина и розева.
Вршиме достава до дома низ цела Македонија +129 денари.
Нарачки на фејсбук во инбокс или на 072 255 900