Боди за оформување на вашиот струк

449 денари

759 денари

- Комфорен и мек појас кој служи за оформување на вашиот струк
- Погоден за сите ваши активности. Можете да го носите преку целиот ден
- Лесен за ставање. Со специјален материјал кој дозволува кожата да дише
- Не пречи на вашата облека. Можете да го носите на секакви алишта
- Достапен во повеќе големини
- Материјал: 90% полиестер, 10% спандекс

 

Нарачајте на Фејсбук во порака или контактирајте не на бројот: 072 255 900
Доставуваме низ цела Македонија до вашата адреса +90 денари