Микропрецизен LED тример

389 денари

599 денари

Новиот микропрезизен LED тример е дизајниран за користење на лицето, градите, под пазувите и под боксериците!

- Со вградено германско сечило од нерѓосувачки челик
- Работи брзо и прецизно со електрични сечила кои не допираат на кожата, така да нема потреба да се плашите од исеченици додека го користите. Благодарение на двата додатоци ќе го постигнете посакуваниот изглед и дизајн
- Се користи само на сува кожа
- Работи со ААА батерија (вклучени во пакетот)

 

Нарачајте на Фејсбук во порака или контактирајте не на бројот: 072 255 900
Доставуваме низ цела Македонија до вашата адреса +90 денари