Смартчасовник со СИМ картичка + камера

1300 денари

2600 денари

Смарт часовници најнов модел 2016 со СИМ картичка + камера

-Служи како телефон,може да примите Смс и повици преку него,исто така да пратите СМС или да воспоставите повик преку него
-Вградена камера
-Работи со микро сим картичка од сите наши оператори,се поврзува и работи и на андроид и на iphone
-Се поврзува со блутут со мобилниот телефон
-Подржува мемориска картичка до 32GB за да слушате музика гледате слики итн
-Синхронизира повици,пораки,контакти,нотификации од fb,twitter,skype,whats app и многу повеќе
-Анти-лост функција (кога телефонот ќе го напушти часовникот,после одредена далечина часовникот ќе ве извести)
-Подржува handsfree,за да зборувате безбедно додека возите
-Воспоставете или кренете го повикот на мобилниот телефон од часовникот
-Можете да направите слика безично од смартчасовникот на вашиот телефон
-Време/датум/Слип монитор/педометар
-Вградена facebook,twitter,whatsapp апликација
-Вграден микрофон и звучник
-Вградена батерија:до 150 часа во мирување,8 часа постојана работа
-Вградена меморија за слики,видеа итн
-Достапен во 3 различни бои и комбинации - Сребрена со црно ремче,Сребрена со бело ремче,Златна со кафеаво ремче

Вршиме достава до дома низ цела Македонија