Магнетен појас за вашите гради и рамена

290 денари

400 денари

Лесен за користење!
Го држи телото исправено!
Долготрајното носење не предизвикува непријатност!

Главни карактеристики:
- Дизајнирани за жени
- Изработени од еластични материјали
- Комфорни за носење
- Големина:
L:  Ширина на рамена: 35-45cm
XL: Ширина на рамена: 40-50cm

Носете го соодветно како на сликите и прилагодете го растојанието и цврстината по ваш избор

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари