Wonder Arms - Уникатна направа за зацврстување на вашите раце

680 денари

1190 денари

- Добијте неверојатни резултати со вежбање во вашиот дом - зајакнете ги вашите раце со само неколку минути вежбање на ден!
- Оваа уникатна направа со динамички движења со помош на отпор служи за брзо и лесно затегнување и зацврстување на вашите раце: бицепс, трицепс, рамена; гради, грб и сл.

- Лесна и едноставна за користење
- Ги гори калориите со самото вежбање
- Перфектно за сите нивоа во фитнес и сите возрасти
- Инстатни резултати без никакви болки или последици. Нема повеќе склекови

Во пакетот се вклучени 3 ластици со тежина од: 6.8, 11.3 и 15.8kg

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари