Електрична четка за исправање на коса

730 денари

1460 денари

Се будите на утро со неуредна и извиткана коса?
Не грижете се! Оваа четка за исправање на коса лесно ќе ви помогне!
Ќе ви ја исправи косата само за неколку секунди.
Без горење. Без оштетување.
Го постигнувате истиот резултат како да сте биле во фризерски салон!

- Едноставно ја исправа вашата коса за 2 минути додека ја чешлате.
- Комбинација од керамичка плочка на струја и четка. 
- Перфектна за тенка, дебела, виткана, права, влажна, сува или било каков тип или должина на коса.
- Погодна и безбедна за мажи, жени и деца.

- Се загрева до 230°C за времетрање од 30 секунди
- 100% керамичка турмолина 
- LCD екран што ќе ви ги покаже сите податоци
- Работи на напон од 220V и моќност од 29W

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари