Пакет Mermaid депилатор + Mini електричен масажер

890 денари

- Mermaid депилатор:
Женскиот депилатор е се што ви треба за овие летни денови
Лесен е за чистење. Четче приклучено во пакетот
Без проблем ги отстранува влакната и спречува иритација
Се користи на секој дел од телото, на брадата, колената, образите, нозете, под пазуви и др.
Пренослив, со вградена батерија


- Мини електричен масажер:
Mimo масажерот е едноставна и лесна направа која го масира и опушта вашето тело со помош на вибрации. 
Се приклучува со едноставно притискање на горниот дел од масажерот со вашата дланка.
Користи AAA батерии

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари