Микропрецизен LED тример

490 денари

600 денари

Новиот микропрезизен LED тример е дизајниран за користење на лицето, градите, под пазувите и под боксериците!

- Со вградено германско сечило од нерѓосувачки челик
- Работи брзо и прецизно со електрични сечила кои не допираат на кожата, така да нема потреба да се плашите од исеченици додека го користите. Благодарение на двата додатоци ќе го постигнете посакуваниот изглед и дизајн
- Се користи само на сува кожа
- Работи со ААА батерија (вклучени во пакетот)

 

- Цената за купени 2 тримери изнесува 790 денари!

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари