Пакет Smart часовник + Power Bank

1250 денари

Со купување на некој од овие Bluetooth Smart часовници добивате ГРАТИС Power Bank од 2600mAh!

- Цена:
Опција 1 - 1250 денари
Опција 2 - 1790 денари
Опција 3 - 1250 денари

Карактеристики за опција 1:
- Капацитет на батерија: 450mAh
- Мрежа: 2G
- Резолуција: 240x240 пиксели
- Отпорен на влажност (дожд, прскање и сл.)
- Големина: 47.9*40*11.8mm
- Екстерна меморија: Поддржува мемориска картичка до 32GB
- Систем: Android
- Големина на екран: 1.54
- Форма на екран: Коцка
- Камера: 0.3MP
- RAM: 128MB
- Фреквенција на SIM картичка: GSM/GPRS 850/900/1800/1900
- Поддржува: Whatsapp, Facebook, Twitter...
- Bluetooth: Bluetooth 3.0
- Мемории: RAM 64M, ROM 64M; Екстерна меморија: Support TF картичка до 32GB

Карактеристики за опција 2:
Поддржува SIM и мемориска картичка
Достапни апликации: Facebook, WhatsApp, Twitter...

- Достапно симнување на апликации
- Компатибилност: Android
- Резолуција: 240x240
- RAM: 128MB
- Материјал на ремче: Гума
- Отпорен на вода или прскање

Карактеристики за опција 3:
- GSM 850/900/1800/1900 MHz, микро SIM картичка
- Bluetooth повик, потсетник за повик
- Bluetooth пораки
- 1.56" TFT LCD екран на допир, 240*240 пиксели
- 0.3M камера, не поддржува видео снимање
и многу други

Други спецификации:
- Тип на SIM картичка: Микро
- Bluetooth: Bluetooth 3
- Меморија: RAM 128M, ROM 64M; Екстерна меморија: Поддржува TF картичка до 32GB
- Дисплеј: 1.56 инчи TFT LCD, 240x240 пиксели резолуција
- USB port: Мини USB 5pin интерфејс
- Формат на слика: JPEG, GIF, BMP, PNG
- Аудио формат: MP3, WAV
- Батерија: 380 mAh
- Боја: сребрена
- Големина: 43.5 x 40 x 11.8mm
- Тежина: 75g


Карактеристики за Power Bank:
- Безбедносен дизајн, пренослив и лесен за користење
- Работи на 5V / 2600mAh со micro USB
- Компатибилност: Универзален

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари