Power Bank 10400mAh

690 денари

990 денари

- Тип на батерија: 10400mAh
- Интерфејс: Микро USB(влезен), USB (излезен)
- Температура на полнење: 0-45°C
- Тежина: 290g
- Големина: 9x7.7x2.2cm(Д x Ш x В)

Во пакетот се вклучени:
1 x Power Bank 
1 x USB кабел
1 x Кристална паковка

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари