3D зголемувач на екран

350 денари

590 денари

- Оваа интересна направа го прави секој екран поголем.
- Преклопен дизајн. Работи на секаков паметен телефон.
- Погодна за гледање видеа, читање и сл. Перфекна за филмови
- Го намалува заморот на очите
- Едноставен дизајн, елегантна, со мала тежина, големина и лесна за одржување, погодна за користење во секакви прилики - надвор, на кампување, патување итн.

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари