Mermaid депилатор

690 денари

1190 денари

- Женскиот депилатор е се што ви треба
- Лесен е за чистење. Четче приклучено во пакетот
- Без проблем ги отстранува влакната и спречува иритација
- Се користи на секој дел од телото, на брадата, колената, образите, нозете, под пазуви и др.
- Пренослив, со вградена батерија

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари