Водоотпорен блутут звучник

600 денари

Нови безжични водоотпрно блутут звучници

Прекрасен квалитет на звук,мал и лесно се прикачува на плочки,стакло или пластика со неговата силиконска подлога

Одличен за користење во автомобил,на излет,додека се бањате,со друштво, на плажа итн

Вграден микрофон и handsfree функција за да разговарате безгрижно додека возите во вашиот автомобил

Се поврзува со блутут со вашиот телефон,таблет,компјутер или лаптоп и вашиот звучник безжично ќе ги пренесува звуците од истиот апарат во домет до 10 метри

Достапен во неколку бои: бела,црна,розе,сина,зелена и жолта

+100 денари за достава до дома,односно вкупно 700 денари