Мини електричен масажер

250 денари

390 денари

- Mimo Mini USB масажерот е едноставна и лесна направа која го масира и опушта вашето тело со помош на вибрации
- Се приклучува со едноставно притискање на горниот дел од масажерот со вашата дланка
- Ултра компактен и со мала тежина, удобен за користење
- Користи 3xAAA батерии

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари