Магнетен држач за мобилен телефон

290 денари

450 денари

- Работи на сите мобилни телефони
- Мал и компактен. Не ви пречи додека возите и заштедува простор
- Лесен за монтирање. Само го лепите на посакуваното место
- Цврст и силен магнет
- Се врти за 360°. Слободно прилагодувајте го по ваш избор.
- Материјал: ABS + магнет
- Компатибилен со сите мобилни уреди како iPhone, iPad, GPS итн.

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари