USB мини вентилатор

590 денари

790 денари

Разлади се со овој супер моќен мини вентилатор со USB приклучок!

- Перфектен за во канцеларија, дома, читална...
- Супер тивок
- Мала тежина
- Со USB приклучок за во компјутер, лаптоп, полнач или сл.
- Прилагодлив, се врти за 360°
- Со перката од 10cm и рамка од 15cm заштедувате голем простор на вашата маса

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари