Шрафцигер-сет од 43 парчиња + крцкалки

790 денари

990 денари

Олеснете си ја работата со овој шрафцигер-сет од компанијата Horusdy Professional Tools!

- Алатки со висок квалитет
- Изработен е од хром-ванадиум челик
- Продира и во најтесните простори
- Одличен за домашна употреба или во работилница
- Тежина: 600g

Производство: Австралија

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари