Паметен часовник

1790 денари

2090 денари

Поддржува SIM и мемориска картичка
Достапни апликации: Facebook, WhatsApp, Twitter...

- Достапно симнување на апликации
- Компатибилност: Android
- Резолуција: 240x240
- RAM: 128MB
- Материјал на ремче: Гума
- Отпорен на вода или прскање

Во пакетот е вклучено:
- USB кабел
- Упатство за употреба

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари