Slim N' Lift Caresse фармерки

450 денари

570 денари

- Меки, удобни, му овозможуваат на телото да дише
- Еластичен појас. Растегливи, одговараат на секаква големина
- Ги оформуваат вашите нозе
- Беспрекорни. Без копчиња
- 94% полиестер, 6% ликра
- Се перат во машина на 30°
- Достапни во повеќе големини

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари