Shake N' Take 3 блендер

990 денари

1490 денари

Лесно за чистење, без никаков напор. Само се мие со вода, блендирате и пиете од истото шише

- Ултра компактна основа со моќен мотор, лесна за ракување
- Копче за вклучување/исклучување со сигурносно блокирање на предната страна на блендерот
- Вградени сечила на дното на шишето со кои веднаш се мешаат пијалоците и протеинските шејкови.
- Работи на напон од 220V и со моќност од 180W

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари