Scholl хулахопки за подобрување на циркулацијата

390 денари

540 денари

- Еластични, лесни, растегливи. Одговараат на секаква големина
- Овозможуваат перфектно оформени нозе
- Овозможуваат кожата да дише и траат до 100 перења без губење на обликот или обелување
- Прекрасно чувство на црврсти и затегнати нозе

- 77% полиамид, 23% ликра
- Се перат на температура од 40°C

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари