Salon Perfect - Четка за фарбање на коса

790 денари

990 денари

Како во фризерски салон!

- Прецизност од коренот до врвовите
- Исфарбајте ја косата со вашата омилена боја, брзо, безбедно, лесно
- Со четка која се одвојува

Упатство за користење:
1. Турете боја во четката
2. Притиснете го копчето за бојата да навлези
3. Чешлајте од коренот до врвовите за бојата рамномерно да се нанесува

- Потребни се 2 AA батерии
- Големина: 27*13.5*9cm

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари