Royal Posture - Појас за вашиот

590 денари

790 денари

Одлично за мажи и жени!

- Достапно во сите големини
- Ставете го на вашето тело и затегнете со цел да го подобрите исправеноста
- Прилагодете ја положбата на затегнатост колку што ви е потребно
- Перете го на рака со нежни детергенти
- Погодно за мажи и жени. Ги прави мускулите порелаксирани

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари