Пренослив Mini Music Box

390 денари

530 денари

Ги подржува сите меѓународни општи конфигурации на 3.5mm аудио излез

- Достапен во различни бои и форми
- Со LED светилки во боја додека работи
- Излез: RMS 4 оми (3W) THD=10%
- Одговорна фреквенција: 150 - 18000Hz
- Радиосигнал за засилувач на сигнал до грчење до 80dB
- Звучник: надворешен дијаметар 40mm
- Напојување: адаптер за напојување 5.0V/1000mA
- Во пакетот е вклучен 2 во 1 - обичен USB кабел (мини, микро) и 3.5mm Aux Standard Audio Jack 

Времетраењето на полнење е околу 2-3 часа

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари