NOVA - Фигаро

750 денари

990 денари

Виткањето на вашата коса никогаш не било полесно! Со Nova Professional до најразлични стилови на фризури!

- Со индикатор за светло
- За сите типови на коса
- PTC греач што брзо се загрева

Постапки за користње:
1. Земете еден дел од косата и ставете го на крајниот дел на стајлерот
2. За помеки кадрици држeте 5-10 секунди и потоа ослободете ја вашата коса, за поцврсти кадрици држете до дваесет секунди
3. Повторете ја постапката со целата ваша коса
4. Уживајте во вашиот нов професионален изглед

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари