NOVA - Четка за исправање на коса

540 денари

790 денари

Ја исправа вашата коса со самото чешлање и тоа без да ја гори

За сите типови на коса
PTC грејач со брзо загревање
Супер исправени стилови
Не се закачува во косата 

- Керамички слој
- Отпорна на влажнсот
- Отпорна на вода
- Алуминиумска плоча
- Копче за отклучување/заклучување
- Ротационен кабел (360 степени)
- Работи на напон од 220V 50/60Hz
- Моќност: 25W

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари