Night View очила

290 денари

420 денари

Night View NV очилата овозможуваат појасно гледање, особено во текот на ноќта. Тие го намалуваат директното сјаење на фаровите и уличните светла. Тајната е специјално обложените жолти леќи кои го блокираат одблесокот во текот на ноќта. Се ќе ви изгледа посветло и почисто.

Перфектни за дење, ноќе, облачно или сончево време

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари