NAKED5 сенки

690 денари

840 денари

Предупредување:
- Прекинете со користење додека се јават знаци на иритација. Доколку се јави оток, веднаш консултирајте се со лекар
- Чувајте ги на суво и ладно место
- Држете ги подалеку од дофат на деца

Сенки (состојки): Талк, мика, магнезиум стеарат, парафин, ликвиум, каолин, октил палмитат, метилпарабен, пропилпарабен.

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари