Nail Decoration - Нега за вашите нокти

330 денари

490 денари

Карактеристики:
- Овој декоратор за нокти е совршена алатка за педикир и маникир
- Постигнете совршени резултати за само неколку минути
- Дајте му ги ноктите на овој професионален ротационен сет
- Одлични нокти секој пат
- Користење на 2 AA батерии (не се вклучени во пакетот)

1. Алатка за обликување
Обликувајте ги ноктите на природен начин
2. Ериерска алатка
Изедначете ги и обликувајте ги вашите нокти
3. Aлатка за измазнување
Ја измазнува површината на ноктите
4. Алатка за фино обликување
Обликувајте ги вашите нокти до перфекција
5. Кутикулатор
Ги држи кутикулите уредни и чисти под ноктите

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари