Мини правосмукалка за во автомобил

790 денари

1190 денари

Моќно вшмукување.
Компактна и лесна.
Се користи директно во приклучокот за запалка.
Погодна и за домашна употреба, канцеларија, патување и тоа на сите возила.
Комплетна со приврзок кој се одвојува и може да се мие.

Спецификации:
- Боја: Црвена
- Дожина на кабел: 3.3m
- Напон: DC12V
- Номинална влезна моќност: 60W
- Големина: 29.6 * 9.6 * 11.6cm

Во пакетот е приклучен рачен вакуум чистач

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари