Memory Comfort перница

890 денари

1290 денари

Чувствувате болки во вратот или 'рбетот? Со оваа мемори пена перница тоа лесно се надминува!

- Мемори пена перницата е дизајнирана така да вашата глава и врат рамно се поставени и во никаков случај не чувствувате болка. Исто така ги релаксира вашите мускули и едноставно се будите одморени. 
- Еластичната мемори пена овозможува целосен комфорт така што ја одржува вашата топлина и тежина, задржувајќи ги вашата глава и врат усогласени. 
- Нема повеќе вртење и превртување во текот на ноќта како што дозволуваат обичните перници, напротив, со мемори пена можете да спиете на грб, на страна и на стомак без никакво проблем.

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари