Hot Shapers - Панталони за слабеење

790 денари

940 денари

- Помага при слабеење
- Ја зголемува телесната температура во текот на вежбањето
- Стимулира потење и губење на вода
- Го зголемува горењето на калории за поефективно вежбање
- Комфортен, мек дизајн
- Ја абсорбира потта
- Еластични, лесни, се движат заедно со вашето тело
- Материјал меѓу нозете кој и овозможува кожата да дишe за екстра вентилација
- Елегантни, со едноставен изглед, одговараат на секаква горна облека

Неотекс материјал
Се перат во машина
Достапни во повеќе големини (слика 4 и 6)

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари