Genius Nicer Dicer Plus - Професионален сет за во вашата кујна

790 денари

1140 денари

Брилијантно! Nicer Dicer Plus сетот има се што ви треба за сечење, режење, сецкање.. Брзо и лесно сечете разни видови на зеленчук и овошје. Состојките веднаш се пренесуваат од површината долу во садот без предизвикување на неред. Направен со максимално прецизни сечила со висок квалитет

- Лесен за употреба и складирање
- Прецизно сечење
- Чист и безбеден за ракување
- Лесно се чисти

Види повеќе: http://bit.ly/1rTT8AM

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари