Gemei Brown депилатор сет

1390 денари

1720 денари

- Безбедно бричење на сите делови од телото
- Ги отстранува несаканите влакна
- Бричење под пазувите и на нозете
- Две брзини за различни типови на влакна
- Меко и лесно отстранување на влакната
- Леснo за чистење. Со четче приклучено во пакетот

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари