Full HD 1080p Sports Cam - камера

1590 денари

1990 денари

Спецификации:
- 1080p + Водоотпорност
- Video: 
1920*1080 пиксели 15fps
1280*720 пиксели 30fps
- Леќи со супер широк агол: 140°
- Водоотпорност: До 30m
- 1.5/2.0-инчи LCD
- Мулти-јазичност
- Меморија: Micro SDHC картичка (не е вклучена во пакетот)
- Батерија: 900mAh (1.5 часови)
- Влез/излез: Micro USB
- Димензии: (должина*ширина*висина) 59.3*24.6*41.1mm

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари